Heategevus

OÜ ParkIT sõlmis Tartu Ülikooli Kliinikumi
Lastefondiga koostöölepingu.

Kirjutage meile
Alates käesoleva aasta 01.märtsist kantaks trahvidest ja rataste lukustamisest kogutud kasum sügava ja raske puudega laste toetuseks. 2014 aasta Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi põhikampaania: Toetame sügava ja raske puudega lastele hoiukodude loomist
Eesmärk: Projekti eesmärk on toetada sügava ja raske puudega lastele hoiukodudes hoiuteenuse ning tugiteenuste pakkumist kogu perele. Esimene hoiukodu avatakse SA Tartu Perekodus Käopesa.

Projekti algus ja lõpp: Esimest korda planeerime hoiukodu uksed lahti teha 2014. aasta kevadisel koolivaheajal ja kui kõik õnnestub, tahame teenust laiendada aastaringseks ja edaspidi sarnaseid hoiukodusid avada ka teistes suuremates linnades. Projekti lõpp on määramata.

Projekti tutvustus: Käesolev kampaania on jätkukampaania meie 2013. aasta põhikampaaniale, kus kogusime annetusi sügava ja raske puudega lastele hoiuteenuse pakkumiseks kodudes. Nüüd astume sammu edasi ja soovime luua hoiukodud, kuhu vanemad oma kõrgendatud hooldusvajadusega lapsed südamerahuga tuua saavad, teades, et lapse eest hoolitsetakse hoiukodus sama hästi kui kodustes tingimustes. Lisaks hoiuteenusele pakutakse hoiukodus ka tugiteenuseid lapsele (füsioteraapia, tegevusteraapia) ning tugiteenuseid pereliikmetele (kogemusnõustamine, sotsiaalnõustamine).
Kampaania eesmärgiks 2014. aasta jooksul on pakkuda hoiu- ja tugiteenuseid kuni 100-le erinevale lapsele ja nende pereliikmetele Tartu Perekodus Käopesa. Kogutud annetustest toetatakse hoiu- ja tugiteenuste maksmist ühele lapsele kuni 30 päeva aastas. Teenust võib kasutada ka näiteks paar tundi päevas, vastavalt sellele, kuidas perele sobib.
Lisaks hoiu- ja tugiteenustele pakume vanemale rutiinist väljatulekuks tegevusi ka enda arendamiseks ja lõõgastumiseks. Meie koostööpartnerid on välja pannud peredele teatri- ja restoranikülastusi, aga ka võimalust nautida puhkekeskuste teenuseid.

Meist

Korraldame parkimist ja parkimisjärelvalvet

Heategevus

Tartu Ülikooli Kliinikumi
Lastefondiga koostööleping

Pakume tööd

Parkit OÜ parklate opereerimise klienditugi toimub ööpäevaringselt infotelefoni

58 0707 11Kirjutage meile

Miks meie?

Parklates ja kinnistumaal korraldavad parkimist, tagavad parkimiskorda ning teostavad kontrolli meie parkimiskontrolörid. Kontrolör on äratuntav meie logoga tähistatud vormirõivaste järgi, neile on välja antud pildiga Parkit OÜ Kontrolöri tõend ja nende käsutuses on Parkit OÜ logoga sõiduauto.

Parkit OÜ | Privatsuspoliitika

Kontakt

ParkIT OÜ

Reg.nr. 12135716

Telefon: +372 5807 0711

e-post: info@parkit.ee