Liiklusmärgid

Mida peab kvaliteetsete liiklusmärkide tegemisel arvestama?
Kirjutage meile
Materjal, millest liiklusmärki valmistatakse. See peab olema ilmastikutingimustele vastupidav, kergesti paigaldatav ja vahetatav ning tugev nagu osa tee konstruktsioonist.

Värv, mis kantakse liiklusmärgile. Kaasaegsed kõrged tehnoloogiad võimaldavad valmistada selliseid värve, mis ei kaota oma värvi ja säilitavad selle kirkuse pika aja jooksul sõltumata väliskeskkonna mõjust.

Kogu konstruktsiooni vastupidavus.  Liiklusmärkide tootmine toimub nii, et ükski tahtlik või tahtmatu tegevus (tegur) ei kahjustaks, moonutaks liiklusmärgil kujutatud teavet ega kahjustaks konstruktsiooni, kuna see võib põhjustada liiklusõnnetuse teel.                                  

Märgi paigaldamine peab toimuma vastavalt tehnoloogiale, vastasel korral isegi kõige vastupidavamad ja kvaliteetsemad märgid ei taga võimalike ebameeldivuste vältimist teedel. Kõrge meisterlikkus kõiges – alates liiklusmärgi valmistamisest, kuni nende paigaldamiseni – on ainus garantii ohutuse tagamiseks.

Meie firma, kes müüb liiklusmärke, seab oma sihiks nende kvaliteedi tagamise ja 100 %-lise standarditele vastavuse. Liiklusmärkide müümine – on määratletud ja väga kõrge sotsiaalse vastustega. Jagades seda koos liiklusest osavõtjatega, oleme täielikult orienteeritud täpsele standardite järgimisele.

Infotahvel

Kui sovite valmistada infotahvlit, siis pöörduge meie poole. Valmistame infotahvleid, nii liiklusega tegevatele ettevõtetele, kui ka vastava informatsiooni sisuga reklaamiks.  

  • Liiklusmärkide paigaldamine
  • Ajutiste liiklusmärkide paigaldamine
  • Liiklusmärkide tootmine

 

Parkimisala omaniku(e) tellimusel joonitakse parkimisalad, paigutatakse teate ja informatsiooniga parkimist ja liiklust korraldavad märgid.

 

Firmadele ja maaomanikele

Parkimise korraldamine firmadele ja maaomanikele

Korteriühistutele

Parkimise korraldamine
korteriühistutele

Liiklusmärgid

Mida peab kvaliteetsete liiklusmärkide tegemisel arvestama

Joonimine ja teekattemärgistu

Tellimusel kujundatakse märgistus ja määratakse nende asukohad

Parkit OÜ parklate opereerimise klienditugi toimub ööpäevaringselt infotelefoni

58 0707 11Kirjutage meile

Miks meie?

Parklates ja kinnistumaal korraldavad parkimist, tagavad parkimiskorda ning teostavad kontrolli meie parkimiskontrolörid. Kontrolör on äratuntav meie logoga tähistatud vormirõivaste järgi, neile on välja antud pildiga Parkit OÜ Kontrolöri tõend ja nende käsutuses on Parkit OÜ logoga sõiduauto.

Parkit OÜ | Privatsuspoliitika

Kontakt

ParkIT OÜ

Reg.nr. 12135716

Telefon: +372 5807 0711

e-post: info@parkit.ee